14.09.2019

Рятувальники разом з городянами святкують День міста

Заходи до святкування 230-ї річниці заснування міста Миколаєва розпочалися з параду водних видів спорту та змагань на байдарках і каное ще з 7 вересня.

Під час святкування та масових заходів громадян – основною задачею співробітників Служби порятунку є забезпечення техногенної та пожежної безпеки відпочинку людей, як на суходолі, так і на воді.

Також 14 вересня співробітники ГУ ДСНС України у Миколаївській області спільно із волонтерами Миколаївської обласної організації Товариства Червоного хреста України організували розважальне шоу для всіх бажаючих в районі нижньої Набережної. ФОТОАЛЬБОМ.

Всім присутнім рятувальники представили аварійно-рятувальну техніку, яка використовується при ліквідації надзвичайних подій та ситуацій. Діти познайомились із вогнеборцями 1 державної пожежно-рятувальної частини та разом з ними вчились гасити умовну пожежу за допомогою водяного ствола, дізнались про різновиди вогнегасників та їх безпечне використання, а також долали пожежну естафету, цікавинкою якої стало порятунок умовних постраждалих — іграшкових ведмедиків Іскорку та Вогника!

В свою чергу волонтери Червоного хреста розповіли як правильно робити непрямий масаж серця та штучне дихання. Із використанням спеціального навчального манекену дали змогу всім навчитись проводити першочергові долікарські заходи.

На заході панувала дружня та позитивна атмосфера, на згадку про зустріч всі відвідувачі отримали масу незабутніх вражень та корисних знань, за які щиро подякували надзвичайникам!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *