21.03.2019

СБУшники виявили на Миколаївщині авіабомбу

20 березня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, шляхом контрольованого підриву, знищено авіаційну бомбу калібром 50 кг.

Вибухонебезпечний предмет виявили співробітники Управління Служби безпеки України в Миколаївській області на відкритій території поблизу с. Михайло-Ларине у Вітовському районі про що відразу повідомили рятувальників, уточнюють в прес-службі.

Зазначається, що поряд із місцем знахідки розташована ґрунтова дорога і по ній нерідко рухається транспорт, тому це була потенційна небезпека для людей. Завдяки спільним діям піротехнічної служби ДСНС та територіального підрозділу СБУ не допущено надзвичайної події на території району.

Шановні громадяни! Час від часу в землі знаходять небезпечні знахідки — вибухові предмети, що й до сьогодні несуть загрозу життю і здоров’ю людей. Щоб уникнути нещасних випадків, треба твердо запам’ятати, що торкатися до предметів схожих на боєприпас не можна, бо це небезпечно. Про знахідку слід негайно сповістити за екстреними номерами 101 та 102.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *