06.08.2019

СБУ розкрила мільйонні махінації з держмайном

Правоохоронці виявили порушення в ході перевірки законності продажу будівлі, розташованої в центрі Черкас.

Співробітники Служби безпеки України викрили в Черкаській області масштабний корупційний механізм з продажу майна, переданого в дохід держави. Про це повідомляє прес-центр СБУ у вівторок, 6 серпня.

«Оперативники спецслужби встановили, що посадові особи регіонального Управління державної виконавчої служби разом з керівником фірми, що здійснює оцінку і реалізацію рухомого та нерухомого майна, систематично занижували його реальну ринкову вартість. За внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей посадові особи отримували «бонуси» від покупців», — йдеться в повідомленні.

Читайте також:  У Миколаєві СБУ викрила на хабарі адвоката.

У ході перевірки законності продажу будівлі, розташованої в центрі Черкас, правоохоронці виявили значні порушення. Внаслідок заниження вартості об’єкта, за попередніми оцінками, державний бюджет недоотримав майже 3 млн гривень.

За результатами проведення невідкладних слідчих дій в Управління ГІС правоохоронці вилучили документацію, що підтверджує протиправну діяльність.

Наразі керівнику оціночної фірми оголошено про підозру у вчиненні злочину за статтею про зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги (ч. 3 ст. 365-2 КК України). Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи і притягнення до відповідальності інших посадових осіб, можливо причетних до операції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *