19.09.2021

Своєрідний «весільний бум» відбувся у Миколаївському СІЗО

Осінь — пора весіль. Своєрідний «весільний бум» відбувся і в Миколаївському слідчому ізоляторі.


Днями тут об’єднали свої серця дві пари молодят. 10 вересня відбулася урочиста церемонія одруження укладеного В, повідомили в адміністрації цього пенітенціарного закладу.

На цьому тижні відгуляли ще одне весілля. Ще кілька засуджених та ув’язнених написали заяви про допомогу в організації офіційної церемонії одруження.

Реєстрація відбулася в приміщенні СІЗО. Словом, для люблячих сердець спокійно їхати у відпустку. Урочисту церемонію одруження провела представник Центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану в місті Миколаєві Південного міжрегіонального управління міністерства юстиції. Після підписання всіх необхідних документів, наречений отримав свідоцтво про шлюб та поздоровлення зі створенням нового осередку суспільства — молодої сім’ї. А він і дружина подякували адміністрації Миколаївського СІЗО за сприяння і чуйність.

Церемонії проводилися з дотриманням карантинних вимог. По завершенню церемонії нові подружжя висловили щиру подяку адміністрації установи за сприяння в організації заходів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.