21.06.2021

Секретар РНБО Данілов заявив про російський сепаратизм у Миколаївській, Херсонській та Одеській областях

Російська Федерація напередодні виборів «будує систему розповсюдження свого сепаратистського настрою» на півдні України, зокрема в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі 1+1.

За його словами, місцева влада повинна брати безпосередню участь у боротьбі з російською пропагандою.

«Мені на пресконференції одна дівчина задала питання стосовно розгортання російської мережі в Миколаєві. Мер міста каже: «Я ні на що впливати не можу». Знаєте, це настільки дивна позиція!» — висловився Данілов.

Секретар РНБО переконаний у тому, що «всі мають розуміти, що сьогодні в сучасному світі відбувається, від депутата сільської, селищної, міської ради до мера такого міста як Миколаїв».

«Друзі, схаменіться! Росія — країна-агресор. Будь-яка людина, яка починає тут розгортати і впливати на вибори… Ми маємо з корінням все це припиняти», — продовжив посадовець.

Він додав, що від 1994 року спостерігав за російським впливом в рідному Луганську.

«Вони, як хижаки, почали розповзатися скрізь. Чим закінчилося? Закінчилося тим, що РФ з Ростовської області почала війну. «Градами» лупила по українській території. А зараз хтось каже про «конфлікт». Про який «конфлікт» ви кажете, представники РФ? Це війна з РФ, яка зсередини підтримується людьми, для яких Путін до цього часу є тим, чим він для них є», — підсумував Данілов.

Раніше секретар РНБО порівняв ситуацію на окупованому Донбасі з концтабором. Він наголосив, що доки ОРДЛО перебувають під російським впливом, проводити вибори там не можна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *