18.06.2021

Село без сільради і сільського бюджету є попрошайкою

16 червня 2021 року Первомайський міський голова Олег Демченко провів у селі Кам’яна Балка Первомайського району виїзний особистий прийом громадян. Така тепер в Україні «територіальна організація влади» — селом керує міська влада, розташована за двадцять кілометрів від нього.

Якій, по великому рахунку, проблеми села чужі й далекі — бо своїх міських через край.

На зустріч з мером зійшлося багато мешканців села. 

Більшість звернень стосувались облаштування інфраструктури села. Дехто був явно упереджений, «шукав винного» не там де треба. Адже ж попередні двадцять  років кошти місцевих бюджетів лише розкрадалися, в тому числі на рівні сільради, не тратилися на ремонти та будівництво. Тепер злодії та їх нишпорки піднімають крик  «ловіть злодія».

Освітлення вулиць, отримання субсидій, ремонт та реорганізація будівлі місцевої школи, організація пасажирських перевезень, а також ремонт доріг турбують мешканців Кам’яної Балки.

Після загальних зборів міський голова Первомайська перейшов до особистих розмов з мешканцями села. Багато хто прийшов до нього з проханням вирішити земельні питання, а саме у більшості проблеми з отриманням документів чи оформленням землі. У відповідь на ці звернення Олег Михайлович зазначив, що з цим можна буде розібратись лише з часом, коли він детально дослідить це питання.

В ході візиту до Кам’яної Балки міський голова Первомайська, незважаючи на занепокоєння жителів села, запевнив їх, що приміщення місцевої школи буде збережено і реорганізовано. Для цього він та його заступники особисто оглянули будівлю, аби визначити наскільки приміщення придатне для реорганізації та створення своєрідного культурно-спортивного центру в селі.

Наостанок Олег Михайлович пообіцяв мешканцям Кам’яної Балки розібратись та в найближчий час вирішити усі проблемні питання та звернення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.