30.06.2021

Сенкевич пояснив причини пробок в Миколаєві

Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич в ході прямого ефіру в соцмережах пояснив ситуацію з транспортних колапсом, який спостерігався на під’їздах до міста у вихідні дні.

«По-перше, чи є альтернатива Варварівський міст? Ні немає. Весь транзитний транспорт, який йде з київського напрямок на одеське, повинен перетнути ПГУ, Інгульський міст, частина Пушкінській, Микільську і через Варварівський міст виїхати на Одеське шосе. Те ж стосується транспорту з Одеси ».

Тобто, резюмував мер, сьогодні в Миколаєві немає альтернативної траси або моста, які б розвантажили в’їзд в місто.

При цьому немає можливості рішенням міськради заборонити рух транзитного транспорту через місто, так як траса М-14 — міжнародного значення і закрити її не можна.

На питання, чому саме зараз почали ремонтувати дорогу, Сенкевич відповів, що тільки в середині червня нормалізувалася погода, а до цього йшли дощі. Зараз же роботи проводяться і вдень, і вночі, щоб закінчити їх якомога швидше.

Також значно сповільнилися роботи через навмисного підпалу дорожньої техніки, що сталося в ніч на понеділок, 28 червня.

Також Сенкевич розповів, що спочатку планували роботи в першому шарі асфальту виконати від в’їзду до Миколаєва з Одеського напрямку до в’їзду з Київського, а після повернутися назад, укладаючи другий шар. Але після підпалу техніки вирішили зараз в двох шарах закінчити повністю ділянку у Варваровського моста, а саме вул. Веселинівської і Одеське Шосе — тут роботи будуть вестися до кінця тижня.

Сенкевич також нагадав, що виконком 28 червня прийняв рішення на час ремонту моста заборонити з 6 ранку до 8 вечора рух багатотонних вантажівок через місто.

«Ми з головою ОДА працюємо над тим, щоб мінімізувати наслідки цих пробок, але ремонтувати це« вузьке горло »без організації реверсивного руху неможливо. Це зараз єдиний вихід, так як у нас немає об’їзної дороги, і щоб не організовувати поромну переправу — тоді транспорт стояв би до Одеси. Тому, будь ласка, потерпіть ».

Сенкевич зазначив, що готовий терпіти весь негатив, який на нього ллється, але на даний момент іншого виходу, дійсно, немає. Незабаром же час, переконаний він, цю ситуацію все забудуть, коли почнуть їздити по нормальних дорогах.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *