10.02.2019

Сертифікати на квартири в Миколаєві отримали 33 сім’ї учасників АТО

image

У суботу, 9 лютого, миколаївські учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил отримали сертифікати на власні квартири. 

 З отриманням довгоочікуваного житла захисників привітали Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

 У рамках робочої поїздки на Миколаївщину, Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз зустрілась з керівництвом міста та області, аби обговорити та напрацювати напрямки подальшої співпраці органів влади у реалізації соціальних програм для учасників АТО.

 «Я вітаю вас із поліпшенням житлових умов і хочу наголосити, що програма Миколаївської області та міста Миколаєва є дієвою, і може бути наслідувана в інших областях. Тому що забезпечення наших ветеранів, наших воїнів житлом – це свідчення того, що держава дбає про своїх захисників, — наголосила Ірина Фріз.

Міністр у справах ветеранів додала, що приємно вражена тим, як налагоджена співраця у військовослужбовців, громадських організацій ветеранів АТО та волонтерів з місцевою владою – адже захисники отримують неабияку соціальну підтримку та без вагань можуть звернутися по допомогу до обласної адміністрації чи місцевих рад.

Всього протягом минулого року було придбано житло для 33 родин учасників антитерористичної операції на Сході України, що проживають у Снігурівcькому, Братському, Березнегуватському та Баштанському районі, містах Южноукраїнську, Миколаєві, Очакові та Вознесенську. Загальна сума в тому числі із співфінансуванням склала  більше 15,8 млн грн (з обласного бюджету та коштів районних/міських бюджетів).

На залишок коштів обласного бюджету, що залишився на 1 грудня 2018 року (без співфінансування) для сімей учасників АТО -інвалідів III групи та багатодітних сімей учасників АТО було придбано житло  на суму майже 3,4 млн грн.

Так, у 2018 році в Миколаївській області було затверджено унікальний порядок надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасниками АТО на загальну суму 1 млн грн. Таку допомогу отримали 20 учасників антитерористичної операції у сумі 50 тис грн кожному.

Завдяки тому, що програма довела свою доцільність та отримала схвальні відгуки від ветеранів, у бюджеті на 2019 рік також передбачено 1 млн грн на допомогу колишнім військовим у відкритті власної справи.

Одноразову матеріальну допомогу отримують сім’ї загиблих та померлих учасників антитерористичної операції — 2018 року допомогу отримали 135 сімей на загальну суму більше 1,3 млн грн. Крім того, минулого року одноразову матеріальну  допомогу отримали 76 дітей військовослужбовців, які загинули, пропали безвісти або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при виконанні службових обов’язків – на загальну суму 883 тис грн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *