07.04.2021

Ситуація з ковідом на Херсонщині стрімко погіршується через «червоний» Миколаїв

Останні 2 тижні мешканці Миколаєва масово відвідують ТРЦ та розважальні заклади Херсона, який досі знаходиться в «жовтій зоні».

Протягом останніх годин стрімко погіршується епідемічна ситуація із захворюванності на COVID-19 в регіоні.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив головний санітарний лікар в Херсонській області Юрій Ромаскевич.

«Зростає кількість інфікованих, хворіють діти, хворіють вагітні, зростає рівень госпіталізації, зростає смертність…. Причин такої ситуації багато — це і циркуляція нових більш заразних штамів, міграція населення (останні 2 тижні весь Миколаїв знаходиться на наших ТРЦ та розважальних закладах), юридична неможливість (внаслідок знаходження у жовтій зоні карантинних обмеженнь) впровадження обов’язкових для виконання обмежувальних рішень обласної ТЕБ та НС, повне або часткове невиконання наших рекомендацій з боку органів місцевого самоврядування», — зазначив він.

Але головною причиною погіршення ситуації лікар вважає  невиконання простих протиепідемічних заходів — соціального дистанціювання, використання засобів індивідуального захисту, уникнення місць скупчення людей.

«Звертаюсь до керівників органів місцевого самоврядування, керівників підприємств та установ області, підприємців — зараз не час для популізму! Настав час рішучих дій! Уважно разом з нашими громадянами знайомимось з рішеннями обласної ТЕБ та НС, та виконуємо їх! Ціна питання сотні врятованих або втрачених життів! Серед них може бути і ваше життя, або життя близької вам людини! Гуртуємось! Всім здоров’я!», — написав Юрій Ромаскевич.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *