09.08.2019

Службова недбалість екс-чиновника привела до втрати з бюджету 187 тис грн

Екс-чиновник придбав комп’ютерну та побутову техніку для навчальних закладів за ціною значно вищу від фактичної середньо ринкової.

8 серпня 2019 року, на підставі висновку судово-економічної експертизи, проведеної у рамках розслідування, прокурором області, відповідно до вимог ст. 481 Кримінального процесуального законодавства, повідомлено про підозру депутату Вознесенської районної ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що екс-чиновник, перебуваючи на посаді начальника відділу освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради, через несумлінне виконання своїх службових обов’язків придбав комп’ютерну та побутову техніку для навчальних закладів за ціною значно вищу від фактичної середньо ринкової.

Як наслідок, з бюджету громади було зайво використано 187 тис грн.

Розслідування триває.

Загалом, із початку року правоохоронними органами області виявлено 15 кримінальних правопорушень про розкрадання, нецільове використання бюджетних коштів, виділених на будівництво, утримання та ремонт автомобільних доріг, а також правопорушень, пов’язаних з проведенням публічних закупівель.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *