25.12.2019

Слідчий з Харківщини торгував службовою інформацією

Військова прокуратура Київського гарнізону спільно з теруправлінням ДБР, розташованим в м. Києві, та Державною прикордонною службою України затримали слідчого ГУ Нацполіції в Харківській області за несанкціоноване копіювання та збут службової інформації.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«У рамках контролю за вчиненням злочину правоохоронці викрили факти несанкціонованого розповсюдження слідчим інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах) та автоматизованих системах, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства. Зокрема, зловмисник збував інформацію стосовно осіб, яка зберігається та оброблюється у автоматизованій підсистемі «Ризик» ІТС АПК «Гарт-1», базі даних «Аркан», «АРМОР» та інших. Так, 24 січня, 22 лютого та 14 травня 2019 року поліцейський одержав кошти за свої «послуги» на загальна суму 16350 гривень», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час досудового розслідування встановлені неодноразові факти пересилання поліцейському коштів з території Російської Федерації, ймовірно, за розповсюдження інформації з обмеженим доступом.

24 грудня 2019 року задокументовано черговий факт продажу службових даних, за які старший лейтенант отримав 1300 гривень, після чого був затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *