10.01.2020

Смертельна ДТП з таксі в Миколаєві: суд про запобіжний захід для водія «Лексуса» перенесли

7 грудня 2019 року, підозрюваний, керуючи автомобілем «Lexus IS 300», виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з автомобілем-таксі «Daewoo Sens», внаслідок чого водій та пасажир «Daewoo» загинули на місці ДТП.

До Центрального районного суду м.Миколаєва надійшло клопотання захисника 21-річного студента одного з миколаївських вищих навчальних закладів, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.286 КК України, про зміну раніше обраного запобіжного заходу.

Повідомляє прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

Ухвалою слідчого судді Центрального районного суду м.Миколаєва підозрюваному було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
У судовому засіданні з розгляду клопотання про зміну міри запобіжного заходу не було доставлено підозрюваного. Секретар судового засідання повідомив, що за інформацією, що надали військовослужбовці, які здійснюють конвоювання, останній перебуває у медичному закладі і не може бути доставлений.
Прокурор заперечував проти розгляду клопотання за відсутності підозрюваного.
Захисник просила розглянути зазначене клопотання.
Водночас, до суду не надходила заява від підозрюваного про розгляд
клопотання без його участі.
За такого, з урахуванням того факту, що будь-які документи, що підтверджують неможливість підозрюваного за станом здоров’я взяти участь у судовому засіданні у матеріалах відсутні, а розгляд зазначеного клопотання без його участі може бути порушенням його права на захист, слідчий суддя Сергій Медюк ухвалив відкласти розгляд зазначеного клопотання до 12.00 год 16.01.2020 року.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *