27.06.2021

Снайперська пара Миколаївської бригади морської піхоти стала кращою серед морпіхів

Протягом трьох днів на полігоні морської піхоти за звання кращого снайпера і кращої снайперської пари боролися представники військових частин та підрозділів підпорядкованих Командуванню морської піхоти. У ході змагань учасники виконували різноманітні вправи як в командному, так і індивідуальному заліку.

Захід бойової підготовки проводився у декілька етапів. Зокрема, під час першого дня, уточнювались завдання, умови виконання вправ тощо. Того ж дня морські піхотинці мали вийти у визначений район зайняти приховані позиції для виконання завдання.
За словами керівника змагань, саму ціль, в яку потрібно було влучити, снайперу вже вказували безпосередньо коли він був на позиції. Оцінювалось як виконання завдання, так і витрачений час.
У ході другого етапу, військовослужбовці змагалися у стрільбі на п’яти різних дистанціях. Морські піхотинці мали у своєму розпорядженні три хвилини на підготовку та п’ять хвилин на виконання вправи.
Основна мета змагань підвищення майстерності снайперів морської піхоти, обмін досвідом, відточення майстерності та розширення набутих знань, умінь і навичок. Протягом всього періоду учасники відпрацьовували тактичні вправи, бойову роботу снайперських пар за різних умов, орієнтування на місцевості.
Перемогу здобули снайперські пари 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, друге місце – 503 окремий батальйон морської піхоти, третє – 501 окремий батальйон морської піхоти. В особистому заліку кращим серед снайперів української морської піхоти став представник #503обмп, а друге та третє місце за снайперами з #36обрмп.

За результатами – три кращі снайперські пари, а також переможці особистого заліку були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.