08.10.2019

Аваков підключив «харківських» проти Порошенка в інтересах «миколаївських»

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань публічно назвав кримінальні провадження проти Порошенка повною маячнею. 

Зокрема і «справу» по указу президента щодо скасування явно незаконного розпорядження голови Первомайської держадміністрації Миколаївської області Б.Демченка стосовно земель Корнацьких, яке той видав восени 2012 року за вказівкою голови ОДА М. Круглова для рейдерського захоплення агрофірми Корнацьких.

За численими зверненнями сотень мешканців села Чаусове-2, що розглядалися в Адміністрації Порошенка близько двох років, це злочинне було цілком обгрунтовано скасоване у квітні 2016 року.

Але у травні 2019 року Верховний Суд виніс щодо цього указу безпрецедентне рішення. Тобто таке, якого ще не знала судова практика не тільки в Україні, але напевне й у всьому світі.

 Мовляв, указ виданий президентом обгрунтовпно і законно, у відповідності до наявних у нього повноважень … але, з іншого боку, він можливо порушує земельні права … тих, хто ніяких земельних прав не набув !

Знавці українських судових таємниць досі не можуть дійти спільної думки щодо того, скільки ж таке «мудре» рішення могло коштувати замовникам…

Але водночас одностайно сходяться на тому, що суддям воно буде коштувати багатьох років позбавлення волі.

Далі витяг із статті адвоката Голованя:

Ігор ГолованьАдвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Головань і партнери»

Петро Порошенко. Нові власноручні показання.

Поспішаємо опублікувати нові власноручні показання Петра Порошенка аби кожен мав змогу самостійно оцінити, на розслідування яких справ витрачає державні ресурси очолюване Романом Трубою ДБР.

З точки зору нормальної людини, заяви і порушені на їх підставі провадження – маячня повна. Як кажуть, плюнути і забути. Чого варта плеяда заявників – Портнов, Шуфрич, Добкін, судді оспіваного прес-конференціями Горбатюка та Ситника ОАСК.

Але слідчі виписують повістки. І шукають те, чого не існує.

І я не здивуюся, якщо завтра ДБР звернеться до держави-агресора по міжнародну правову допомогу.

 

До Державного бюро розслідувань

01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 15.

 Слідчому третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань

М.Б.Козлову

 

Власноручні показання

свідка Порошенка Петра Олексійовича у провадженні N62019000000000945

 

Слідство вважає за необхідне допитати мене у якості свідка у кримінальному провадженні N62019000000000945, зареєстрованому «За фактом можливого зловживання владою або службовим становищем при підготовці та виданні Указу Президента України від 13.04.2016 N142/2016 «Про скасування рішення голови Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області від 12.10.2012 N470-р «Про зарахування земельної ділянки в межах території Ленінської сільської ради до земель запасу державної власності», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України».

Стосовно кримінального провадження заявляю, що воно було розпочато за умови відсутності події кримінальних правопорушень.

Відповідно до статті 118 Конституції України, рішення голів державних адміністрацій, що суперечать Конституції та законам України, іншим актам законодавства України, можуть бути відповідно до закону скасовані Президентом України.

Наскільки пам’ятаю, Указ Президента України від 13.04.2016 N142/2016 «Про скасування рішення голови Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області» було видано як результат розгляду звернення народного депутата І.В.Луценка, що в свою чергу базувалося на зверненнях громадян України – мешканців Первомайського району Миколаївської області. Під час моїх регіональних поїздок це питання також часто піднімалося громадянами.

Підготовка і видання Указу здійснювалися у звичайному порядку з метою відновлення законності.

Наскільки знаю, провадження порушене за заявою Добкіна, який сам має стосунок до багатьох земельних конфліктів і явно переслідує якісь особисті інтереси.

Заявляю, що діяльність слідчих ДБР стосовно так званого розслідування кримінальних проваджень, протиправно зареєстрованих за відсутності події кримінальних правопорушень, є політичним переслідуванням, втручанням у мою діяльність як державного діяча з явною метою перешкодити виконанню моїх обов’язків. Вважаю, що у діях слідчих ДБР можлива наявність складу злочину, передбаченого статтею 344 КК України.

Вважаю, що у діях заявників у цьому кримінальному провадженні можлива наявність складу злочину, передбаченого статтями 383 та 384 Кримінального кодексу України.

Прошу розглянути цю мою заяву як повідомлення про кримінальне правопорушення у порядку, передбаченому статтею 214 КПК України.

Більше у провадженні N62019000000000945 не маю що пояснити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *