21.06.2021

Спортивні функціонери проігнорували відкриття чемпіонату області з тенісу

21 червня 2021 року, на кортах водно-спортивного комплексу «Спартак», відбулося відкриття чемпіонату області з тенісу серед спортсменів від 8 до 18 років.На участь в першості подали заявки близько ста юних тенісистів і тенісисток, але незважаючи на це, ні начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації В.Гінкул, ні голова ВП ФТУ в Миколаївській області Б.Козир, на відкритті не з’явились. Та й саме відкриття кардинально відрізнялося від минулих років.

Вперше з 2014 року на флагшток не було піднято державний прапор України,
а один з найголовніших символів нашої держави, був скромно причеплений до огорожі

До речі в 2014 році, після переходу спорткомплексу під контроль самооборони миколаївського Евромайдану, на флагштоку гордо майорів прапор з київського Майдану, подарований учасниками Революції Гідності.

Куди він зник, поки залишається загадкою.

Можливо це пов’язано з тим, що відповідальним за проведення цього заходу був призначений секретар ВП ФТУ в Миколаївській області М.Гавриленко. Саме ця людина, в період активної фази агресії Росії проти України, їздила на тенісний турнір в Москву. А потім неодноразово був в центрі гучних скандалів («Барыгам» не удалось сорвать «Николаевскую осень») і навіть притягувався до суду (Николаевская прокуратура № 1 выписывает индульгенцию дебошируНиколаев. Тренер-дебошир будет привлечен к уголовной ответственности). І ще одна, яка багато про що свідчить, «дрібниця».

На інформаційному стенді відсутнє «Положення про першість області», а вся наявна інформація чомусь викладена російською мовою.

Хоча за великим рахунком дивуватися нема чому. Поки миколаївським спортом керує чиновник часів Януковича, В.Гінкул, відповідальним за першість області призначають дебошира і шанувальника Москви, М.Гавриленко, а сам спорткомплекс «Спартак» очолює активний учасник Антимайдану Е.Ільін — сподіватися на зміни на краще не доводиться.

Сам турнір триватиме 4 дні і якщо погода не завадить, то чемпіони області визначаться 24 червня.

P.S. Коли матеріал вже був підготовлений до друку, з’явилася цікава інформація. Нам вдалося розшукати офіційне Положення про першість області. І хоча в ньому відсутня інформація про те, що це відкрите змагання, в турнірі беруть участь спортсмени з Кривого Рогу та Херсону. Крім цього нам вдалося з’ясувати, що не проводиться першість серед тенісистів до 8 років, хоча в Положенні це анонсовано.

Миколаївська правда проведе власне розслідування з цих питань.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *