21.03.2019

Справу хабарника із Миколаївської мерії передали до суду

Гроші чиновник вимагав від підрядника під час укладання договорів підряду на здійснення ремонту покрівель житлових будинків.

18 березня 2019 року процесуальним керівником Заводського відділу Миколаївської місцевої прокуратури № 1 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно затримано головного спеціаліста сектору правової діяльності відділу організаційно-правової роботи  та взаємодії із ЗМІ у Департаменті енергетики, енергозбереження та запровадженні інноваційних технологій Миколаївської міської ради,  за сумісництвом помічника депутата міської ради, який обвинувачується в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 8,5 тис грн.

Зазначені кошти посадовець вимагав від підрядника за вплив на прийняття позитивного рішення посадовими особами Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради під час укладання договорів підряду на здійснення поточного ремонту покрівель житлових будинків у м. Миколаєві.

23 листопада 2018 року, у м. Одеса, Миколаївсько місцевою прокуратурою № 1 спільно з оперативниками управління захисту економіки в Миколаївській області його було затримано безпосередньо при отриманні неправомірної вигоди.

Дії посадовця кваліфіковані  за ч. 3 ст.362-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженої на виконання функції держави, поєднане з вимаганням),

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *