27.09.2019

Співробітниця Держприкордонслужби вбила немовля

У Львові прикордонниця народила і убила дитину, а її сестра, також співробітниця Держприкордонслужби, закопала немовля.

Дві жінки, які служать у Львівському прикордонному загоні Західного територіального управління Держприкордонслужби України, вбили новонароджену дитину. Тепер їм загрожує аж до довічного ув’язнення. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 29 липня 2019 року військовослужбовець ДПС України під час домашніх пологів у дворі власного будинку народила дитину. Жінка навмисне не перев’язала пуповину власній дитині і вдарила новонароджену дівчинку по голові — як наслідок, дитина отримала закриту черепно-мозкову травму. Рідна сестра породіллі, яка також працює в Держприкордонслужбі, помістила ще живу травмовану дитину в поліетиленовий пакет і закопала поблизу місця проживання сім’ї.

Зараз двом жінкам повідомлено про підозру у вчиненні умисного вбивства малолітньої дитини, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (п. 2, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). До суду подано клопотання про застосування щодо підозрюваних запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюється військовою прокуратурою Луцького гарнізону Західного регіону України.

У разі доведення провини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *