21.11.2019

Спільними діями лікарів вдалося врятувати жінку на 39 тижні вагітності

19 листопада 2019 року о 12:00 в пологовий будинок №2 м. Миколаєва бригадою Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф доставлена вагітна віком 38 років на 39 тижні вагітності в тяжкому стані.

Жінка без свідомості, з вираженим загрудинним болем. Медикоментозна знеболююча терапія була неефективною.

Хвора терміново проконсультована головним міським експертом по кардіології Фенінець С.Й. та головним міським експертом по неврології Курляк О.А., терміново проведені всі необхідні обстеження та запідозрено діагноз аневризми аорти.

Вже о 13:00 адміністрацією закладу з метою уточнення діагнозу було організовано переведення хворої до обласної клінічної лікарні, де діагноз було підтверджено проведенням УЗД та комп’ютерною томографією.

О 14:00 реанімобілем консультативного відділу Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги, який придбано в 2019 році за бюджетні кошти, в супроводі мультидисциплінарної команди медиків: анестезіолога Михєєва С.О., акушер-гінеколога Остапенко В.В. та фельдшера, за 6 годин вагітна була доставлена до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова, де була екстрено прооперована. Шляхом кесарева розтину народилася жива доношена дівчина масою 3,300г .
Завдяки злагодженій роботі міських та обласних закладів оперативно встановлено діагноз та доставлено пацієнтку до Київської клініки.

Життю дитини нічого не загрожує, мама очікує на другу чергу оперативного втручання, зазначають в управлінні охорони здоров’я

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *