20.03.2020

Станом на ранок 20 березня поліцейські Миколаївщини зафіксували 11 фактів порушення правил карантину

З метою попередження розповсюдження небезпечного вірусного захворювання правоохоронці продовжують проводити заходи щодо контролю за дотриманням карантинних заходів.

На території Миколаєва працюють посилені спільні наряди патрульної поліції, спецпризначенців, військовослужбовців Національної гвардії України та місцевого управління транспортної безпеки, які перевіряють виконання обмежувальних заходів перевізниками щодо пасажирських перевезень під час карантину. У райцентрах таку ж роботу проводять поліцейські груп реагування патрульної поліції. У результаті перевірок шестеро водіїв поліцейські притягли до адмінвідповідальності за ст. 44-3 КУпАП.

Повідомляє прес-служба поліції області.

За тією ж статтею, у результаті спільних перевірок з представниками органів місцевого самоврядування, були складені п’ять адміністративних протоколів на працівників ломбардів, магазинів автозапчастин, інтимних товарів. Нагадаємо, що усі приватні підприємства, види діяльності яких не відносяться до дозволених, повинні зачинити свої заклади на час карантину.

Поліція закликає миколаївців віднестись відповідально до встановлених у країні заборон, зберігати спокій та дотримуватись карантинних заходів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *