20.09.2021

Стартував капремонт шляхопроводу на трасі М-14

Поблизу села Весняне розпочався капітальний ремонт мосту, що є складовою частиною траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.

Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Шляхопровід знаходиться на перетині з автодорогою Т-15-06 Миколаїв-Доманівка-Берізки та являє собою транспорту розв’язку типу «листок конюшини».

Працівники підрядної організації ТОВ «ЄДБК» наразі виконують роботи з фрезерування старого покриття та демонтажу колесовідбійного захисту і тротуарних плит на шляхопроводі.

Сам міст та транспортна розв’язка закриті для проїзду транспорту. Рух автівок здійснюється лівою смугою руху в двосторонньому режимі по трасі М-14.

Відновлення шляхопроводу виконується у рамках капітального ремонту під’їзного шляху до міста Миколаєва на ділянці траси М-14 км 126+000 — км 129+122.

САД у Миколаївської області просить водіїв зважати на організацію дорожнього руху у місцях проведення ремонтних робіт, неухильно дотримуватись швидкісного режиму та дистанції, а також уважно стежити за попереджувальними дорожніми знаками пересуваючись автодорогою М-14 поблизу міста Миколаєва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.