10.10.2020

Стартував просвітницький проєкт “Миколаївська школа помічника депутата”

30 юнаків та дівчат отримали чудову можливість здобути нові знання, познайомитися з фахівцями у сфері місцевого самоврядування та діючими депутатами міської ради. Захід проходить третій рік поспіль.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітав молодь з початком навчання, яке, можливо, стане першої сходинкою в подальшій професійній діяльності.

  • Бажаю кожному з вас отримати якнайбільше корисної інформації та нових навичок. Цей “багаж” знань, цінностей та орієнтирів обов’язково стане вам у нагоді та допоможе реалізувати ваші ідеї й прагнення. Починати змінювати країну треба з себе, тож будьте активними і допитливими, знайомтесь з новими людьми та використайте цей шанс з максимальною користю, — порадив мер Миколаєва.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

За плідну роботу з молоддю, підтримку молодіжних проєктів та програм, розвиток правової освіти Олександр Сєнкевич вручив відзнаки міського голови Дмитру Слободянюку, керівнику Миколаївської обласної організації ВГО «Союз юристів України», Євгену Мороховцю, заступнику директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, Андрію Євдокимову, інспектору сектору превентивної комунікації відділу превенції Центрального ВП ГУНП в Миколаївській області, Дмитру Січку, депутату Миколаївської міської ради, кандидату наук.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *