29.07.2021

Стихійна торгівля біля ринку «Колос» у Миколаєві заважає пішоходам

Як повідомляє департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції, наразі в мерії триває робота над вирішенням цього питання.

«Прагнемо зробити безпечним рух пішоходів біля ринку «Колос». На цьому місці земля надавалася у користування, але роками там в хаотичному порядку скупчувалися торгівельні споруди. Де повинна стояти одна, там виникала і інша, адже серед загалу непомітно. Щоб розібратися у цьому питанні, на місце виїхала комісія з питань упорядкування розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на території міста Миколаєва, яку часто просто називають «комісія з демонтажу». В ній взяли участь депутати міської ради, представники відділу торгівлі управління з розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку ММР, управління земельних ресурсів ММР, адміністрації Інгульського району.

Долучилося і керівництво ринку, яке теж зацікавлено вирішити ситуацію з хаотичним розростанням стихійної торгівлі та забудови. Перевести «стихійників» в ринок та звільнити свій вхід, який перегороджено — це в їх же інтересах. А в наших, передусім, навести лад. Адже ця територія схожа більше на шматочок Індії з антисанітарією та небезпекою, а не на район європейського міста. Бруд, люди буквально вимушені пересуватися по трамвайній колії, рельсах, обминати на зупинці кіоски. Будемо працювати!» – директор департаменту Андрій Єрмолаєв.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *