12.10.2021

Суд відхилив всі клопотання захисників МГЗ

У Миколаєві в стінах апеляційного суду області сьогодні, 12 жовтня, відбулося чергове засідання щодо перегляду рішення, винесене судом першої інстанції стосовно Миколаївського глиноземного заводу.

Нагадаємо, раніше активістам «Стоп Шлам» вдалося домогтися виплати компенсації 9,21 млрд гривень людям, які постраждали від діяльності підприємства. Однак МГЗ подало апеляцію на це рішення.

Як розповів лідер громадської організації «Бузький Гард» Ілля Зелінський, в ході сьогоднішнього судового засідання суддя відхилив усі клопотання «МГЗ».

«Представники заводу просили долучити додаткові докази сумнівного походження для подальшого розгляду. Але їм було в усьому відмовлено — всі матеріали необхідно було представити в суді першої інстанції », — заявив він.

Також Зелінський в черговий раз підкреслив, що активісти прагнуть немає закрити завод, а привести його роботу у відповідність до екологічних норм.

Відзначимо, що наступне засідання відбудеться 9 січня.

Нагадаємо, що сьогодні напередодні судового засідання під стінами суду пройшов пікет представників громадської організації «Стоп Шлам» і працівників Миколаївського глиноземного заводу. Під стіни суду на акцію протесту вийшли близько 100 осіб з кожного боку. Крім того прибуло багато представників поліції, які спочатку вишикувалися живим коридором між опонентами, щоб уникнути конфліктів.

Громадські працівники та працівники МГЗ намагалися перекричати один одного, висловлюючи взаємні звинувачення і претензії.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *