26.08.2021

Супермаркет біля автовокзалу: суд розглядає можливість скасування права оренди землі

У Господарському суді Миколаївської області відбулось підготовче засідання щодо скасування права оренди земельної ділянки біля міжміського автовокзалу, для товариства з обмеженою відповідальністю «Алекта». Позивач – окружна прокуратура міста Миколаєва.

Прокурорка відділу обласної прокуратури Еліна Григорян вимагала скасування прав на оренду земельної ділянки.

Відповідач на засідання не з’явився. Його інтереси представляла адвокатка Інна Салата.

«Ми вважаємо, що прокурор у своєму позові та у відповіді на відклик помилково ототожнює два інститути поновлення строку договору оренди на новий термін, який передбачений у статті 33, що діяла в редакції до 15 червня 2020 року, тобто діяла на момент надання договору», ‒ сказала Інна Салата.

За словами директора департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міськради Андрія Єрмолаєва, рішення про продовження оренди цієї земельної ділянки міська рада не приймала.

«Орендар ще не звертався до міської ради з проханням продовжити оренду. Щойно орендар звернеться, все буде діяти за процедурою: підготовка рішень земельної комісії, сесія, укладення архітектури. Також чекатимемо на рішення суду», ‒ сказав Андрій Єрмолаєв.

Заслухавши всі сторони, суд дійшов висновку про необхідність подальшого дослідження доказів у справі. Слухання справи по суті призначили на 7 жовтня 2021 року.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *