26.08.2021

Схема розміщення рекламних конструкцій по пр.Миру є небезпечним для городян експериментом

Таку думку в ході виконкому 25 серпня в який раз прозвучало від голови ГО «Громадський контроль за дотриманням законодавства щодо розміщення зовнішньої реклами в Миколаєві» Віктора Артем’єва.

Про це повідомляє кореспондент СВIДОК.info.

Нагадаємо, що громадський працівник уже не вперше виступає з аналогічним тезою перед членами виконкому. Проте кожного разу Віктор Артем’єв не пропонує скільки-небудь конкретного вирішення зазначеної проблеми.

«У Миколаєві повинна бути сучасна і безпечна реклама. Схема рекламних конструкцій повинна розроблятися фахівцями з урахуванням пропозицій громадськості та фахівців, а не тільки операторів рекламних конструкцій. Це більш широке коло людей — підприємці, які мають магазини і звичайні жителі міста. Сьогодні схема розміщення по вул.Космонавтів розроблялася людьми, які мають знання в сфері будівництва, тому вона більш досконала, ніж та, яка розроблялася за пр.Миру вузьким колом зацікавлених осіб, окремими операторами ринку, яка має безліч недоліків і морально застаріла, несе небезпеку », — зазначив виступаючий.

За його словами, схема по пр.Миру налічує 77 конструкцій, 70 з яких — бігборди. При цьому три бігборда, згідно зі схемою, знаходяться на дитячому майданчику, що становить безпосередню загрозу.

«Треба визнати, що схема, яка розроблялася в 2017-2018 році, була невдалим експериментом», — резюмував він.

Після чого Віктор Артем’єв звернувся до присутніх вишукати можливість, щоб застаріла схема по пр.Миру була переглянена фахівцями будівельної галузі.

При цьому чоловік не зміг ясно відповісти ні на одне питання, що стосується конкретних пропозицій. Крім того, громадський працівник підтвердив, що не має претензій з боку своєї організації, однак вони є у представників самого ринку реклами.

У зв’язку з чим кілька членів виконкому висловили обурення щодо «порожнього» виступу і повторювання «дня бабака».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.