08.10.2020

Сьогодні в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відкривається унікальна виставка «Восьме чудо світу»

8 жовтня в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В. В. Верещагіна відкривається унікальна виставка мікромініатюр відомого майстра Володимира Казаряна «Восьме чудо світу».

На виставці будуть представлені найменші в світі шедеври мікромініатюрного мистецтва, що вважаються неперевершеними творіннями рук людських!

Відвідувачі побачать філігранні мікрошедеври: караван верблюдів у вушку голки, підковану блоху на кінчику волосини, зоопарк у волосині, скульптуру Мерилін Монро, розміщену на торці волосини; мікрокамею «Лик Ісуса Христа» в рисовому зерні; слонів-еквілібристів, балансуючих на людській волосині, вставленій у вушко швейної голки; вражаючі своєю витонченістю мережива з 1/100 людської волосини, та багато інших приголомшливих чудес!

Виставка мікромініатюр викличе у глядачів здивування і захоплення, а також дозволить подивитись на звичні речі під новим кутом зору.

{{photo1}}

Виставка мікромініатюр «Восьме чудо світу!» Володимира Казаряна – це справжній подарунок всім мешканцям та гостям міста, це справжнє свято радості і здивування для всієї родини.

Унікальні експонати можна побачити в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В. В. Верещагіна (вул. Велика Морська, 47).

Графік роботи: ЩОДЕННО з 9.00 до 17.30

Вартість квитків: дорослим – 45 грн. дітям – 35 грн.

Тел. музею для довідок: (0512) 372-353

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *