14.08.2019

Сєнкевич провів зустрівся з представниками будівельної галузі м. Миколаєва

У вівторок, 13 серпня, міський голова Олександр Сєнкевич провів робочу зустріч з профспілкою працівників будівництва і промбудматеріалів, а також з представниками Ради ринку нерухомості м. Миколаєва, під час якої обговорив поточну містобудівну ситуацію та перспективи розвитку будівельної галузі.

Інформацію про це повідомили в прес-службі мерії.

Участь у зустрічі також взяли заступники міського голови Юрій Степанець та Юрій Андрієнко,  члени виконавчого комітету міської ради, керівники профільних структурних підрозділів мерії.

Представники будівельних підприємств розповіли про спектр надання послуг, проблемні моменти участі підприємств у тендерних процедурах, наголосили на дефіциті кваліфікованої робочої сили, висловили свої думки та бачення щодо подальшої співпраці.

Зокрема, обговорили питання формування єдиного підходу до встановлення розміру кошторисної заробітної оплати праці, який буде застосовуватися при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів бюджету міста, внесення змін до структури виконкому —  пропозиція щодо введення посади заступника міського голови з питань будівництва, організацію фінансування об’єктів капітального ремонту та будівництва протягом нормативного терміну, створення єдиної служби замовника — УКБ за комунальними замовленнями міста.

По завершенню зустрічі з представниками профспілкових організацій було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю. Так, за три тижні фахівці будівельної галузі нададуть конкретні пропозиції по питаннях порядку денного, зокрема:

— представлять меру та депутатам міської ради список кандидатур, які мають бажання та відповідну кваліфікацію обіймати посаду заступника міського голови або бути його радником з питань будівництва

— проведуть обговорення з депутатами міської ради стосовно розробки проєкту рішення та винесення його на розгляд сесії міської ради щодо затвердження єдиного розрахунку заробітної плати на 2019 рік, рекомендованої Кабінетом Міністрів України при розробці ПКД для всіх учасників будівельного комплексу у сумі 10 тисяч 600 грн

— підготують звернення до депутатів міської ради щодо розподілення бюджетних коштів на наступний рік, зокрема, з проханням надати пріоритет у фінансуванні тим об’єктам, на яких вже ведеться будівництво або складена ПКД.

— опрацюють питання щодо відродження ПТУ з навчання будівельних спеціальностей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *