30.01.2020

Сєнкевич провів робочу нараду з представниками правоохоронних органів

Приводом для зустрічі в такому форматі стала необхідність підвищення рівня взаємодії органів міської влади та правоохоронців для подолання таких негативних явищ, як стихійна торгівля, порушення благоустрою в місті, вандалізм тощо.

30 січня 2020 року Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів робочу нараду за участі директора департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрія Єрмолаєва, представників правоохоронних органів та адміністрацій районів міста.

— Дякую, що ви відгукнулися та сподіваюся на подальше плідне співробітництво з поліцією, — сказав мер Миколаєва. – Цього року, як і раніше, міська влада сприятиме діяльності правоохоронних органів, надаючи фінансову підтримку з міського бюджету. Нам треба опрацювати низку питань, щоб наша спільна робота з дотримання порядку в місті стала ще більш ефективною.  

Учасники наради обговорили механізми профілактики правопорушень в місті, боротьби з незаконними МАФами та стихійною торгівлею, псуванням майна громади та ін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *