10.01.2020

Сільгосптоваровиробники Миколаївщини отримали державну фінансову підтримку

В останній робочий день грудня 2019 року сільгосптоваровиробники області отримали значну довгоочікувану підтримку держави.

Зокрема фінансову підтримку галузі тваринництва, передбаченої для фізичних осіб – власників худоби, в обсязі 7,8 млн. гривень. спрямовано на рахунки 3,6 тис. фізичних осіб-жителів області за вирощування майже 8 тис. голів молодняка великої рогатої худоби.

Повідомляє прес-служба Миколаївскої облдержадміністрації.

Загалом за минулий рік 6,7 тис. сільських жителів області отримали дотації на суму 28,1 млн. гривень. Масштаб реалізації державної підтримки по цьому напрямку збільшився майже у 1,5 рази порівняно з минулим роком. Це сприятиме стабілізації чисельності поголів’я великої рогатої худоби та покращенню матеріального становища на селі від реалізації продукції.

Садівники Миколаївщини отримали компенсацію за програмою підтримки садівництва, виноградарства та ягідництва. Витрати на придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур та винограду в обсязі 8,0 млн. гривень відшкодовано 5 суб’єктам господарювання. За рік на підтримку галузі садівництва та виноградарства надійшло  11,6 млн. гривень.

 

 

One Response to Сільгосптоваровиробники Миколаївщини отримали державну фінансову підтримку

  1. Pingback: Сільгосптоваровиробники Миколаївщини отримали державну фінансову підтримку | БлиNKom

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *