18.04.2019

Трибуни ділять упоперек, символіку партій не використовують. Аласанія розповів про домовленості штабів Порошенка і Зеленського щодо дебатів на «Олімпійському»

Штаби кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка продовжать переговори щодо організації дебатів на НСК «Олімпійський», повідомив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія. Він підкреслив, що НСТУ не бере участі в організації цього заходу.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія у Facebook розповів про нараду в Міністерстві внутрішніх справ щодо дебатів на НСК «Олімпійський» між кандидатами у президенти, чинним главою держави Петром Порошенком і шоуменом Володимиром Зеленським, яка відбулася ввечері 17 квітня.

За його словами, на переговорах від штабу Порошенка були присутні Віталій Ковальчук, Артур Герасимов і Денис Семенов, а від штабу Зеленського – Андрій Богдан, Кирило Тимошенко і Сергій Шефір.

Також Аласанія опублікував план поділу стадіону під час дебатів, але штаби його не затвердили.

«Так, очі вас не обманюють: сцен буде дві. Телесигналів буде два. Телетрансляцій, схоже, теж буде дві. Це ще нічого, концертів узагалі планувалося чотири: два до, два після (у кожного кандидата свої)», – заявив він.

За його словами, штаби домовилися про таке:

трибуни ділять не вздовж, а впоперек;
символіки партій не використовують;
артистів із піснями запускають по черзі;
квитки ділять навпіл і поширюють кожен свої;
час початку концертів: 16.00;
час початку дебатів: 19.00.
Водночас вони не домовилися про кількість запитань, ведучих, одна пересувна телестанція чи дві, будуть вести одну трансляцію для всіх каналів.

Аласанія повідомив, що Тимошенко і Семенов продовжать переговори в телефонному режимі.

Водночас він заявив, що «це шоу не буде дебатами», і НСТУ не бере участі в його організації.

«Суспільне продовжує дотримуватися закону і здорового глузду: змістовні дебати мають відбутися у студії НСТУ 19 квітня в часовому проміжку від 20.00 до 21.00 (якщо інше не буде вирішено Центральною виборчою комісією)», – написав Аласанія.

За його словами, «у схожому складі» 18 квітня відбудеться нарада з Центрвиборчкомом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *