16.10.2019

Три миколаївські футболістки у складі збірної України WU-17 розпочали підготовку до кваліфікації Євро

Головний тренер дівочої збірної України WU-17 Сергій Сапронов оприлюднив список із 22-х гравців, які викликані на навчально-тренувальний збір перед стартом участі у кваліфікаційному етапі Чемпіонату Європи УЄФА 2019/2020.

Нагадаємо, що з 20-го до 26 жовтня поточного року команда у Сербії буде змагатися за путівку до еліт-раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2020. Українкам доведеться витримати конкуренцію з боку господарок, а також збірних Чехії та Грузії.

14 жовтня команда збереться у Пущі-Водиці та розпочала підготовку на центральному стадіоні у смт.Ворзель, а вже 19 жовтня делегація вирушить до Белграду. Саме після навчально-тренувального тренерський склад визначить 18 гравців, які і представлятимуть Україну у євровідборі.

Всі матчі наша збірна проведе на національні базі в Старій Пазові:

20.10.2019 — УКРАЇНА — Сербія — 18:00 / київський час

23.10.2019 — Чехія — УКРАЇНА — 12:00

26.10.2019 — Грузія — УКРАЇНА — 15:00

Склад збірної України WU17:

Воротарі:

Маріна Дуднік («ЕМС-Поділля», Вінниця), Дар’я Келюшик («Спартак-Оріон», Миколаїв), Тетяна Гадада («Ладомир», Володимир-Волинський). 

Захисники:

Дар’я Борисюк («ЕМС-Поділля», Вінниця), Віолета Тян («ХОВУФКіС», Харків), Леся Ольхова («Ладомир», Володимир-Волинський), Яна Котик («Родина-Ліцей», Костопіль), Вікторія Мироненко («Надія-ДЮСШ», Гребінка), Ольга Войтенко («Житлобуд-1-КДЮСШ-8», Харків). 

Півзахисники:

Юлія Христюк («ЕМС-Поділля», Вінниця), Діана Мущенська, Лавренюк Вікторія (усі — «Родина-Ліцей», Костопіль), Надія Іванченко, Даяна Семків, Валерія Кухаренко, Анастасія Довганик, Анна Каверзіна (усі — «Ладомир», Володимир-Волинський), Городецька Аліна («ХОВУФКіС», Харків), Валентина Головіна («Житлобуд-1-КДЮСШ-8», Харків). 

Нападники:

Наталія Корнацька («Родина-Ліцей», Костопіль), Інна Глущенко, Марія Талеб («Спартак-Оріон», Миколаїв).

У випадку успішного виступу на синьо-жовтих чекатиме ще більш складне випробування у наступному раунді, який проходитиме навесні 2020-го.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *