26.09.2020

Тіла загиблих в авіакатастрофі поки не вдалося ідентифікувати

Останки курсантів і екіпажу знаходяться в украй понівеченому стані, їх можна буде ідентифікувати тільки за допомогою експертизи ДНК.

Упізнання тіл загиблих в результаті катастрофи військового літака Ан-26 під Харковом триватиме від двох до трьох тижнів. Наразі жодне з них не ідентифіковано. Про це в суботу, 26 вересня, заявив віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський під час засідання Кабміну.

«На даний момент на місці трагедії триває робота з тілами загиблих, тіла знаходяться в украй понівеченому стані, майже всі вони обгорілі і на сьогоднішній момент ідентифікацію жодного тіла здійснити не вдалося. Потрібно буде здійснювати експертизу ДНК, яка вимагає додаткового часу. За словами фахівців, це займе приблизно від двох до трьох тижнів. Тільки після цього можна буде говорити про поховання наших бійців», — розповів Уруський.

За його словами, призначено більш як 50 експертиз різного плану.

Тим часом заступник керівника Офісу Президента Олег Татаров на засіданні розповів про терміни дослідження місця катастрофи. За його словами, огляд місця події, де зазнав авіакатастрофи літак Ан-26 під Харковом, триватиме ще мінімум два дні.

За його словами, уламки можуть перебувати на відстані від трьох до п’яти кілометрів від епіцентру події. Всіх їх потрібно зібрати для того, щоб встановити реальну картину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *