19.09.2021

Тільки один з трьох миколаївців готовий вакцинуватися від COVID 

Миколаївців, готових вакцинуватися, виявилося менше, ніж тих, хто не готовий.

16% респондентів однозначно готові зробити щеплення проти COVID-19, ще 14% скоріше готові. 20% городян скоріше не готові вакцинуватися, і 41% респондентів зовсім не готові робити щеплення. При цьому згідно з опитуванням цілих 6% жителів Миколаєва вже отримали вакцину. Це один з найвищих показників в обласних центрах.

Про це свідчать результати опитування міжнародного республіканського інституту спільно з групою «Рейтинг», передає ІншеТВ.

Відзначимо, що найвищу готовність до вакцинації показали жителі Вінниці, Львова, Сум, Ужгорода.

Також городянам задавали питання: «Якрю вакциною ви б вакцинувались проти коронавируса» (серед тих, хто готовий вакцинуватися від коронавируса).

57% миколаївців хотіли б зробити щеплення міжнародно визнаною вакциною, виробленої або в Європі, або в США. 17% віддали перевагу б російський «Супутник V». 11% — тією, яка доступна. 3% жителів Миколаєва зробили щеплення б китайської, а 4% — індійської.

У результатах опитування також відзначається, що найбільше бажаючих зробити щеплення російською вакциною від коронавируса в Маріуполі (38%), Сєвєродонецьку (38%), Харкові (24%) та Одесі (21%). У Запоріжжі — 19%, і 17% — в Миколаєві.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.