21.09.2021

Узаконення самовільної заміни газових приладів. Що пропонує «Миколаївгаз»

Більш як 400 споживачів газу на Миколаївщині звернулися до акціонерного товариства «Миколаївгаз» щодо узаконення самовільної заміни газових приладів за спрощеною процедурою. Проєкт стартував першого червня.

Про це розповів технічний директор компанії Дмитро Грицай.

«Спочатку люди побоювалися до нас звертатися, думаючи, що це просто черговий фейк. Ближче до 31 серпня пішов шквал заяв від наших споживачів з проханням взяти участь в проєкті та узаконити самовільне встановлення газових приладів», ‒ сказав Дмитро Грицай.

За словами Дмитра Грицая, щоб скористатися пропозицією, необхідно передусім звернутися до газорозподільної компанії із відповідною заявою. Далі фахівці «Миколаївгазу» виїжджають на місце, проводять обстеження газових приладів і, у разі відсутності технічних порушень, оформлення замінених приладів проводиться за спрощеною процедурою. Крім того, укладається договір на технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання.

Взяти участь у проєкті не можуть споживачі, які провели повну реконструкцію, тобто змінили конфігурацію газових труб у приміщенні та встановили більш потужне обладнання, що може призвести до заміни комерційного вузла обліку газу.

Узаконити самовільну заміну газових приладів за спрощеною процедурою можна до 30 вересня 2021 року.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.