30.09.2019

«Україна без кредитів МВФ. Чому це вигідно Коломойському?»

Інформаційний простір ширить новину, що місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), після двотижневих перемовин, покинула Київ без підстав рекомендувати раді директорів МВФ укласти з Україною нову угоду кредитування. Причому однією з причин відмови вказується Коломойський.

А, що тут дивного? Чи ЗМІ не повідомляли неодноразово, що Коломойський «має зуб» на МВФ за наполегливі вимоги фонду, націоналізувати от-от збанкрутілий, внаслідок виведення активів в офшори, ПриватБанк? Чи не лунало, що Ігор Валерійович знаходиться під слідством ФБР за фінансові махінації в США, що він переводив в офшори гроші (антикризового дофінансування урядом ПриватБанку) з кредитів МВФ у 2008 та 2014-15 р.р., що є співфігурантом слідства у Австрії з приводу політичного підкупу?

Цікаво, що ситуація з припиненням кредитування України МВФ, цілком на руку власнику Приват-груп та іншим олігархам-експортерам. Давно мариться дефолтом держави Україна (після виборів пропонувалось неодноразово).

Дійсно. В наслідок оголошення дефолту відбудеться багаторазове падіння гривні. Але Коломойський, Ахметов, тотожні олігархи продають сировину, іншу продукцію за кордон — за валюту. Ще й та валюта переважно лишається в офшорах. Податки та зарплата робочий силі в Україні сплачуватиметься у гривні, яка сильно знеціниться. За рахунок цього суттєво зменшяться реальні податки та зарплата у валютному еквіваленті, відповідно питомо впаде собівартість продукції, а значить збільшиться конкурентоздатність на світових ринках. Олігархи на цьому добре зароблять! Конкуренти з Індії та Китаю, з новозбудованими виробництвами, сильно притискають «українських» скоробагатьків, які «прихватизували» промисловість нашої країни і, за два з половиною десятки років приватизації, жодної копійки не вклали в модернізацію застарілих підприємств, які працюють ще по технологіям 70-80-х років пришлого сторіччя. Жодного нового технологічного заводу не збудували. Знай, вивозять гроші в офшори, а родини вивозять на Захід. Жити в Україні не збираються.

Доречі. МВФ позичає гроші під 3% річних, а у приватних міжнародних фінансових організацій, або внутрішніх кредиторів (під облігації державного займу) позичається десь під 15-16% річних.

Внутрішні ціни злетять, а зарплати пересічних знеціняться. За борги держави відповідає виключно держава. У олігархів свої інтереси, але розплачується за них народ!

Голова ГО «Комунальна самооборона» Деревянко Ігор

One Response to «Україна без кредитів МВФ. Чому це вигідно Коломойському?»

  1. Павлова Ж.П. says:

    Кто такой Деревянко Игор ??? Хочется знать какое у него образование, кем работал раньше и сейчас…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *