28.01.2020

Україна призупиняє авіасполучення з Китаєм


З наступного тижня з України не буде прямих рейсів у китайські міста. У Борисполі посилено заходи з виявлення коронавірусу.

З наступного тижня Україна припиняє пряме авіасполучення з Китаєм через ризик поширення коронавірусу. Про це у вівторок, 28 січня, заявив в.о. гендиректора Центру громадського здоров’я МОЗ Ігор Кузін.

«Ви чули, що на єдиному прямому сполученні з Китаєм перевізник оголосив, що він його призупиняє, аж поки ситуація незміниться. З 3 лютого у нас не буде прямого сполучення», — заявив Кузін.

У свою чергу, директор Директорату громадського здоров’я МОЗ Андрій Скіпальський повідомив, що в аеропорту Бориспіль посилили заходи для перевірки літаків з Китаю.

«Були посилені сьогодні заходи і, власне, крім епідеміологів санітарно-карантинних підрозділів Міністерства охорони здоров’я, була також бригада екстреної допомоги Міністерства охорони здоров’я в аеропорту Бориспіль, коли був прийнятий прямий літак», — сказав Скіпальський.

Він зазначив, що зараз ведеться робота, щоб ввести на борту літаків з Китаю скринінґові анкети для прямих рейсів, і ведеться розмова про непрямі рейси, де також будуть введені скринінґові анкети з метою інформування пасажирів і збору відповідних даних про підозри на коронавірус. Також розробляється алгоритм реагування і виявлення хвороби.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.