27.10.2019

Українські військові візьмуть участь у марафоні морської піхоти США

У США українських військових прийматиме благодійна організація Allied Forces Foundation.

У Вашингтоні 11 бійців ЗСУ представлятимуть Україну на марафоні морської піхоти США, який цьогоріч проходить 44 раз. Змагання пройдуть у неділю, 27 жовтня, повідомляє Радіо Свобода.

Відзначається, що вперше у складі збірної України є дівчина — Ольга Бенда. Вона буде бігти 10-кілометрову дистанцію. Також у забігу на цю дистанцію беруть участь Юрій Козловський, офіцер ВМС ЗСУ Олексій Бобчанець, «кіборг» Олександр Терещенко, якого супроводжуватиме ветеран Костянтин Винниченко.

«Дистанцію повного марафону (42 кілометри) пробіжать Валентин Дерелі, Владислав Куц, Тарас Забожчук, Дмитро Туревич, Богдан Оксентюк і Олександр Бабич. Разом із командою буде бігти тренер Наталія Крушинська, яка тренує ветеранів, в тому числі учасників команди Марафону морської піхоти США», — розповів уповноважений президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко.

Організацію, тренування української команди і участь її в марафоні підтримали ветеранські та благодійні організації. У США українців прийматиме благодійна організація Allied Forces Foundation. Також команду підтримують діаспорні організації та українські дипломати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *