23.09.2019

Українські військові отримали лазні на колесах

Вартість одного банно-прального комплексу становить понад 8,5 млн гривень. Їх виготовили на Крюківському вагонобудівному заводі.

У Харкові підрозділам, які виконують бойові завдання в районах проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі, передали мобільні банно-пральні комплекси. Про це повідомляє АрмыяInform у понеділок, 23 вересня.

«До нас прибули представники кількох військових частин і отримали шість пересувних лазень. Наступну партію плануємо передати через кілька днів», — розповів в.о. начальника 218-го об’єднаного центру забезпечення тилу ЗСУ Олександр Сачавський.

За словами офіцера, в рамках державного оборонного замовлення на 2019 рік для потреб ЗСУ було вироблено 10 мобільних банно-пральних комплексів, обладнаних сучасною технікою, електрогенераторами і системою підігріву води з використанням рідкого або твердого палива. Вартість кожного з них становить понад 8,5 млн гривень. Їх виготовили на Крюківському вагонобудівному заводі.

Баня встановлена ​​на шасі КрАЗу з причепом і має два відділення: банний модуль з душовою кімнатою та відділення для прання, сушки та прасування натільної білизни та одягу.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *