30.06.2021

«Укроборонпром» відмовився відкрити для проїзду міст на території суднобудівного заводу

«Укроборонпром» відмовилися відкривати для проїзду легкового транспорту міст на території суднобудівного заводу.

Про це у вівторок, 29 червня, розповів депутат Дмитро Іванов на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Раніше глава Миколаївської ОДА Віталій Кім заявив, що відкриття моста може послабити проблему з пробками в Миколаєві і забезпечити зручну логістику до майбутнього індустріального парку на території суднобудівного заводу.

Голова депутатської комісії Дмитро Іванов повідомив, що директор суднобудівного заводу Валерій Калашников виступив проти того, щоб відкривати для проїзду міст.

— Ми були там два рази. Перший раз були на переговорах з головним иженер, другий раз ми робили тест-драв по мосту. Разговарілі з директором заводу Кашалніковим, він був проти. Ми обраітіль в «Укроборонпром» вони спочатку були «за», але коли вони зібрали всі побажання служб і дійшли до СБУдалі нам негативну відповідь.

Дмитро Іванов додав, що проїзд через міст суднобудівного заводу передбачали зробити в реверсивному потоці — вранці пропускати легковий транспорт в Миколаїв повз ЧНУ ім.П.Могили, а ввечері — в протилежному напрямку:

Вони фактично були «За», але всі служби сформулювали так питання, що неможливо зробити охорону об’єкта, що об’єкт сьогодні знаходиться в стадії ліквідації, що на об’єкті є недобудований крейсер, і всі стали проти. Коли ми ставили їм запитання проїзду через міст в реверсивному потоці, вони відмовили. У нас немає шансів, — сказав Іванов.

Члени комісії прийняли рішення звернутися до депутатів Миколаївської облради, Верховної Ради з проханням підтримка рішення даного питання.

Джерело: Шиповник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *