28.07.2021

Установку більше 20 нових сіті-лайтів у Миколаєві відхилили

У Миколаєві в найближчим часом не з’являться нові рекламні конструкції — щонайменше, установку більше 20 нових сіті-лайтів сьогодні відхилили члени виконкому міськради.

Про це повідомляє кореспондент СВІДОК.info.

За словами головного архітектора міста Андрія Цимбала, на розгляд виноситься проект рішення щодо відмови в установці рекламних конструкцій ФОП Ємельянової В.В., по пр. Центральному біля будинку №31 і 32. Раніше там хотіли встановити сіті-лайти розміром 1,2 х 1 , 8 м. Однак, за існуючими правилами і нормами, зокрема ДБН, розміщення таких конструкцій у доріг — забороняється.

Що стосується інших рекламних конструкцій, за якими пропонується дати добро на установку даного підприємцю, то до них заперечень у департаменту архітектури немає. Йдеться про 20 сіті-лайтах.

«Свого часу ми прийняли рішення про розміщення рекламних конструкцій по пр. Центральному. Там не передбачено взагалі розміщення бордів: тільки сіті-лайти, а на перехрестях залишили прізматрони. За 20 об’єктів в проекті, приймати рішення виконкому — ми відмовляли їм, як уповноважений орган, але вони (прим. Підприємці) пішли в суд », — зазначив Цимбал.

У підсумку, в ході голосування члени виконкому підтримали відмову в установці двох рекламних конструкцій. Що стосується 20 сіті-лайтів, то не вистачило голосів для підтримки рішення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *