07.04.2021

Усі постачальники газу зобов’язані з 1 травня встановити базову ціну на рік

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) 7 квітня остаточно прийняла постанову про річну ціною на газ для населення.

Усі постачальники газу будуть зобов’язані з 1 травня 2021 року встановити базову ціну на рік і не підвищувати її.

Згідно з документом, оприлюдненим на сайті комісії, всі постачальники, які мають намір постачати газ побутовим споживачам, зобов’язані до 25 квітня оприлюднити на своїх веб-сайтах ціну на природний газ, яка буде діяти протягом року.

Базове річне пропозиція буде діяти з 1 травня по 30 квітня наступного року. Постачальник не має права протягом періоду збільшувати ціну газу.

Крім базового річного пропозиції, постачальник має на інші комерційні пропозиції, умови яких можуть відрізнятися від ціни і обов’язкових умов базового річного пропозиції.

Якщо побутовий споживач хоче змінити умови шляхом вибору іншого комерційної пропозиції постачальника, він повинен подати нову заяву-приєднання.

У разі зміни споживачем базового річного пропозиції постачальника на інше комерційне пропозицію цього постачальника або зміни постачальника протягом терміну дії одного річного базового пропозиції (з 1 травня по 30 квітня), постачальник має право відмовити повторно поставляти покупцеві природний газ в рамках базового річного пропозиції в поточному році (з 1 травня по 30 квітня).

Термін дії базового річного пропозиції не залежить від початку поставки природного газу побутовому споживачеві і триває до 30 квітня.

Джерело: РБК-Україна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *