27.08.2021

У Веснянській громаді планують створити наметовий еколого-патріотичний табір

Веснянська громада дійшла до фіналу конкурсу «Наша громада» з проєктом «Відпочинковий кемпінговий табір Степові Соколи» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». Наметовий табір, за словами організаторів проєкту, запрацює вже влітку 2022 року.

Про це розповів автор проєкту «Степові соколи» Сергій Гуссіді.

За словами автора проєкту «Степові соколи», ветерана АТО Сергія Гуссіді, дуже важливе місце у проєкті відведено патріотичному вихованню, ентузіасти із села Зелений Яр вже шість років влаштовують для дітей літні патріотичні табори в різних куточках області.

Для створення табору у Веснянській громаді планують розчистити територію на березі річки від чагарників та придбати необхідне обладнання для кухні та мотузкового парку.

«Громада дуже зацікавлена в розвитку туристичного напрямку та еколого-патріотичного виховання молоді. Ми плануємо створювати привабливі зелені зони для жителів та гостей громади, створювати нові туристичні маршрути та показувати історико-краєзнавчу спадщину місцевості громади», — розповідає перша заступниця Веснянського сільського голови Ганна Требух.

Для реалізації проєкту «Степові соколи» планують залучати кошти громади, а також брати участь у різноманітних конкурсах, молодіжних грандах.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *