06.02.2019

У Вознесенську озпочато ремонт дорожнього покриття пошкодженого при реконструкції колектору

imageУ Вознесенську розпочато ремонт аварійних ділянок доріг, пошкоджених, зокрема, через реконструкцію каналізаційного колектору. Це ділянки по вулицям Омеляновича-Павленко, Шевченка, Кібрика, Соборності, Центральній, Михайлівській. Маріїнській, провулку Бузьких Козаків,

Як повідомив раніше заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, однією з причин пошкодження дорожнього покриття стало проведення у місті масштабної реконструкції каналізаційного напірного колектора.

«Незважаючи на те, що проект був відкорегований, роботи велися методом проколів, доводилося розривати котловани для прокладення труб. Це і стало ще однією з причин пошкодження дорожнього покриття на цій ділянці», — пояснив він у ході вчорашнього брифінгу за участі представників ЗМІ.

«Однак, як того вимагає голова облдержадміністрації Олексій Савченко, на пошкоджених від виконання робіт місцях вже розпочато невідкладні роботи з відновлення дорожнього покриття», — додав при цьому Валентин Гайдаржи.

Додамо, що роботи на дорогах проводяться з використанням технології «холодного асфальту». Наступними заплановано проведення ремонтних робіт по вулицях Осипенка та Соборності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *