23.10.2020

У Вінницькій області незаконно видобули вапняку на 150 млн гривень

Колишній керівник Мурафського кар’єра організував видобуток флюсового вапняку в Жданівському родовищі, хоча у його підприємства був анульованим дозвіл на користування надрами.

У Вінницькій області колишній директор держпідприємства створив схему з незаконного видобутку вапняку, у результаті чого державі було завдано збитків на 150 млн гривень. Про це повідомляє Офіс генпрокурора в п’ятницю, 23 жовтня.

Встановлено, що колишній керівник Мурафського кар’єра в 2015-2018 роках, ще будучи на посаді, організував видобуток флюсового вапняку на Жданівському родовищі, незважаючи на те, що його підприємству було призупинено, а пізніше анульовано дозвіл на користування надрами.

Для нелегального видобутку він використовував спеціальну вантажну техніку, орендовану у місцевих підприємців. Після обробки вапняку на потужностях кар’єра він продавав продукцію комерційним структурам.

За кілька років роботи схеми добули 100 тисяч тонн вапняку на суму 150 млн гривень.

Колишньому керівнику держпідприємства повідомлено про підозру за статтею про порушення правил використання надрами, незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч.2 ст.240 КК України).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *