15.04.2019

У Вінниці два дні обстрілюють машини

В околицях Вінниці 13-14 квітня сталася надзвичайна подія: невідомі обстріляли з пневматичної зброї кілька проїжджаючих автомобілів. Постраждалі виклали фото в месенджері.

У Вінниці водії масово постраждали від витівок озброєних зловмисників, повідомляє місцеве видання Вінниця.info.

Так, 13-14 квітня городяни повідомляли в месенджері Viber, що невідомі обстріляли їхні автомобілі, перетворивши на решето. Стурбовані громадяни не знають, як вберегти себе від нападів.

Один з користувачів написав, що стрілянина регулярно відбувається на об’їзній дорозі біля Київського мосту. Хулігани стріляють з пневматичної зброї. Чоловік показав на фотографіях пошкодження, які його машина отримала на швидкості в 50 км/год. На щастя, в той момент на дорозі не було зустрічних або попутних транспортних засобів. Інакше могла статися ДТП.

Інший мешканець переказав історію сусіда, у якого неодноразово постраждала Toyota Sequoia. За лютий і березень 2019 року чоловік замінив два вітрових скла, які пробили кулі. А майстри на СТО заявили клієнту, що поміняли скла з аналогічними ушкодженнями ще на кількох машинах. При цьому всі вони потрапили під обстріл в одному районі і за схожих обставин.

Вінничани зазначають, що напади відбуваються досить часто. Стрілок виходить на полювання ввечері і починає стріляти по проїжджаючих машинах, коли на вулиці смеркає.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *