06.09.2019

У День міста в Миколаєві відбудеться масштабний Гала-парад

У 230-й День народження Миколаєва на городян і гостей міста чекає особлива програма, що буде наповнена низкою різноманітних розваг, сюрпризів та інтерактивів.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Цьогорічне святкування проходитиме у форматі грандіозного гуляння в центрі міста, де головними героями всього дійства стануть безпосередньо містяни.

Однією з наймасштабніших подій ювілею Миколаєва стане Гала-парад – масова, динамічна процесія з елементами карнавальної ходи, танцювальних композицій та шоу ефектів.

Параду передуватиме феєричне відкриття Дня міста, яке розпочнеться о 10:00 на вулиці Соборній на кварталі між вул. Адміральською та вул. Нікольською, після чого артисти на ходулях, ляльки росту, фантастичні казкові істоти, аніматори, відомі особистості – покрокують до проспекту Центрального.

Справжньою окрасою дійства стануть давно відомі парад наречених та парад карапузів, що також гордо крокуватимуть у головному параді.

Видовищним парад зроблять небачені досі сучасні мобільні платформи з композиціями від міського бізнес-сектору.

Найголовнішими героями загальноміського свята стануть жителі Миколаєва. Цього року до участі в параді запрошується кожна родина, компанія друзів чи колег, усі, хто вміє й бажає гарно святкувати День народження рідного міста, як свій власний. Для того, аби вирізнятися із загальної міси, потрібно лише трішки покреативити та оформити свою колону оригінальними костюмами, банерами, повітряними кульками тощо.

Зареєструватися на участь у параді можна на сайті: niko230.top .

Гала-парад – це подія, яку не можна пропустити. Подія, що об’єднає миколаївців у дружню родину, яка власноруч творить майбутнє свого міста, роблячи його процвітаючим, сучасним, європейським.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *