05.07.2020

У дитячому садку м. Миколаєва тривають ремонтні роботи

На початку березня 2020 року стартував національний проєкт «Велике будівництво», згідно якого в планах Уряду протягом 2020 року збудувати та відремонтувати понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів, 200 нових приймальних відділень лікарень та 4 000 км доріг.

У Миколаївській області перелік об’єктів у який увійшли 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів, спортивних майданчиків затверджено розпорядженням №26-р від 07 Лютого 2020 року «Про реалізацію в Миколаївській області проєкту Президента України щодо спорудження шкіл, садочків і стадіонів».

Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу №87 «Вишенька» — один з таких об’єктів у Миколаєві. Замовник проєкту- департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради. Виконання робіт фінансується за рахунок коштів  бюджету м. Миколаєва.

Дошкільний навчальний заклад працює за базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку, яка передбачає гармонійний та різнобічний розвиток малечі, формування особистості. Досвідченні вихователі —- педагоги ДНЗ №87 відчиняють діточкам двері в суспільне життя та допомагають зробити їм перший крок від батьківського порогу в незнайомий світ.

За інформацією департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради на сьогодні вже виконано монтаж вікон з металопластику, установка пластикових підвіконних дошок, оздоблення (шпаклювання, фарбування) внутрішніх укоси, зроблено монтаж покрівельного покриття (козирок), фарбування, ґрунтування. Замінено сантехнічні прилади та завершуються внутрішні оздоблювальні роботи.

Також планується улаштування ганків та протипожежного водопроводу, мереж каналізації, водопостачання.

Строк реалізації проекту – грудень 2020 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *