25.06.2019

У дитячому таборі відпочинку «Динамо» відбувся розважальний захід для дітей пільгових категорій

21.06.2019 року служба у справах дітей Миколаївської міської ради спільно з Миколаївським обласним благодійним фондом «Доброта та Довіра» провели спільний розважальний захід для дітей м. Миколаєва.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

На веселе дійство запросили козака Максима Грушая з громадської організації  «Територіальна козацька громада міста Миколаєва». Він розповів дітям про цікаві традиції козаків, а також на власному прикладі показав декілька козацьких розваг, які демонструють силу, спритність та кмітливість. 

Галина Хищенко, майстриня, провела майстер-клас по виробленню українського родинного оберегу ляльки-мотанки. Дітям повідомила, що матері у давнину власноруч робили для своїх доньок такий оберіг. Кожному учаснику заходу запропонували спробувати зробити ляльку-мотанку власноруч. 

Надвечір ствртував святковий концерт, організатором якого виступив Миколаївський обласний благодійний фонд  «Доброта та Довіра».

Вихованці фонду  розважали відпочивальників запальними танцювальними номерами.

Гнучкість тіла та  грацію продемонстрували у своїх виступах вихованці акробатичної циркової студії «Батерфляй».

Голова фонду Валентина Ткаченко привітала усіх юних миколаївців  з літніми канікулами, побажала здоров’я і злагоди, вручила їм солодкі та корисні подарунки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *