01.09.2021

У ДМ «Казка» тривають роботи з реконструкції парку

Станом на 31 серпня, у дитячому містечку «Казка» продовжуються роботи з реконструкції. Для відвідувачів доступно лише дві третини території, повністю об’єкт відкриють у травні 2022 року.

За словами виконуючої обов’язки директорки дитячого містечка «Казка» Наталії Федець, будівельні роботи на території ще тривають. Наразі вирішується питання, де краще розмістити ігрові майданчики, до яких звикли відвідувачі.

«Дійсно місця мало, воно зараз все в одному місці, але це тимчасово. Плануються роботи ще по дитячих майданчиках по ігрових, спортивних, ми зараз працюємо над вирішенням локацій, де краще їх розмістити, працюємо над їхнім зовнішнім виглядом, естетикою», — говорить Наталія Федець.

За словами Наталії Федець, всі ігрові, спортивні, дитячі майданчики будуватимуться відповідно до державних будівельних норм з дотриманням всіх правил, вимог, щоб кожна вікова категорія дітей відпочивала окремо.

На кожному з атракціонів, які розташовані на території містечка, є таблички з правилами поведінки, прописані вікові категорії та вага відвідувачів. Ціновий діапазон встановлюється від роботи та амортизації атракціону.

«Якщо порівнювати з парками, які є в Україні, то середня ціна на деяких позиціях у нас нижча ніж, наприклад, у парку «Горького» в Харкові, чи в парку в Кропивницькому. Деякі, у нас однакові. Якщо брати Миколаїв, то тут з лабіринтом у торговельно-розважальному центрі, то там безліміт коштує 200—230 гривень, у нас 80. Зона мотузкового парку: якщо взяти мотузковий парк у парку «Перемога», то там за проходження маршруту ціна коливається від 120 до 180 гривень. У нас 80″, — розповідає підприємець Олександр Скрипін.

За словами Олександра Скрипіна, атракціони цілком безпечні для дітей. На «Веселій каруселі» не передбачені паски безпеки.

«На даній каруселі не передбачена заводом виготовлення ременів безпеки. Є вікова категорія, по якій заходять туди дітки. Діти, які зовсім маленькі, ми дозволяємо проходити з батьками. Вони спокійно садять своїх дітей, притримують і катаються», — додає підприємець.

Місцева жителька Катерина Булаш розповідає, що для неї та її трирічного сина Романа дитяче містечко «Казка» одне з улюблених місць відпочинку. До реконструкції полюбляли із сином гратися на звичайному майданчику, де були гойдалки, гірки тощо. Жінка говорить, до оновленого містечка звикають.

«Якщо говоримо про ці платні атракціони, я там підіймала питання, мені здалося, що їх більше, але потім я порахувала – їх менше, але вони не розраховані на вікові групи дітей. Там більше для дорослих, наприклад, на ту ж саму карусель я не зможу посадити свого сина самого, тому що там немає заходів безпеки. Якщо ви вже ставите ці атракціони – придумайте про вікові групи», — розповідає Катерина Булаш.

За словами підрядника, на території планують встановити додатково як платні, так і безплатні атракціони. Роботи планують закінчити в травні 2022 року.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *