04.03.2019

У Дніпрі п’яна мати ледь не отруїла газом однорічну дитину

Мешканка Дніпра в алкогольному сп’янінні закрилася в квартирі з малолітнім сином і відкрила газ. Поліції потрібно було забиратися через вікно, щоб врятувати дитину.

Патрульним поліції в неділю, 3 березня, надійшло повідомлення про домашнє насильство. Жінка розповіла, що її дочка в стані алкогольного сп’яніння закрилася в квартирі з малолітньою дитиною, повідомляє прес-служба патрульної поліції області.

Правоохоронці прибули за названою адресою, де їх вже чекали заявниця і власник квартири. Вони розповіли, що з квартири чути різкий запах газу, а потрапити в неї зовні немає можливості, оскільки двері зачинені зсередини.

Інспектори спробували поговорити з жінкою, але вона в грубій формі реагувала на будь-які звернення. Тоді поліцейські вирішили пробратися в квартиру через вікно, і їм це вдалося. У квартирі інспектори відчули різкий запах газу, швидко знайшли джерело витоку і ліквідували його. Через високу концентрацію газу патрульні викликали на місце карету швидкої медичної допомоги, щоб лікарі оглянули дитину. Також вони ще раз спробували поговорити з його матір’ю, але вона, як і раніше, поводилася агресивно і погрожувала інспекторам.

За словами медиків, хлопчик не постраждав, але, з огляду на поведінку горе-матері, медичні працівники вирішили ізолювати від неї дитину і направили його в лікарню. Патрульні доставили жінку в Індустріальний відділ поліції для складання відповідних матеріалів. Пізніше її направили в психіатричну лікарню.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *